آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

ایثارگران و رزمندگان دیروز دفاع مقدس ؛ منتقدین و مطالبه گران امروز:

نامه الکترونیک چاپ PDF

« یک غارتگری کولی وار بی سابقه درایران آغاز شد و هنوز ادامه دارد»

فیض الله عرب سرخی - ... و محسن آرمین درجبهه های سرد غرب کشور

مرحوم احمد اثنی عشری - محمدرضا - محمدعلی - محمد حسین -حسنعلی - علی اصغر , همه درجبهه های دفاع مقدس

آیا ایثارگران ؛ شامل رزمندگان - جانبازان – آزادگان – خانواده شهدا و ...از آنچه برسرشان آمده است راضی اند؟آخرین بار ؛ در آذرماه 1396 با جانبازی دیدار و گفتگو داشتم که که دوسال تمام جبهه بوده است و شیمیائیست.دیگری هم که در پیروزی انقلاب اسلا می ودفاع مقدس بسیار فعال بوده است ...چنین میگویند.

ا- اینان در خصوص عملکرد مدیران و مدیریت کشوربسیار ناراحت و سر خورده بودند و همه را هم بحساب روحانیت میدانست آنها مسلمان و از مذهبی های اصیل بود .

1 – بازبان ساده و بی آلایش از گفته های آیت الله خمینی در نجف – پاریس و تهران میگفت واینکه چه گفتند و چه کردند ...الآن هم که از اوضاع مدیریت کشور بسیار ناراضی و سر خورده بودند و باکمال تاسف همان عبارتی را که بعضی از دوستان قبل از شروع بکار دولت احمدی نژاد  بکارمی بردند ...میگفت ,  که من سعی میکنم بخشهایی از گفته هایش را منعکس کنم : معتقد بود که:

الف – این رزمنده جانباز دفاع مقدس میگفت اکثر حاکمان و مسئولین قبل از انقلاب از اقشار ضعیف و نادارجامعه بودند و میخواستند به هر قیمت که شده حکومت را بدست بگیرند و با آمدن اینها از اواخر دهه  1360

« یک غارتگری کولی وار بی سابقه درایران آغاز شد و هنوز ادامه دارد»

 

در این راه چاپلوسان نان به نرخ روز خور – دنیا طلبان ظاهرالصلات – مداحان و ...آتش بیار معرکه شده و کردند و میکنند ؛ آنچه نباید بکنند ... منابع کشور را به باد دادند – افراد لایق را کنارزدند و ... و ...

ب – نفوذ و نفوذی ها هم از ضعفهای حکومت که کم هم نیست ازاول انقلاب در جای جای حضور فراگیر درداشته و دارند او میگفت چنانچه فکرکنیم که جریان نفوذ به کشمیری که باهنر و رجایی را بشهادت رساند و کلاهی که باانفجار حزب جمهوری اسلامی لااقل هفتاد و دو نفر را به شهادت رسانید دیگر شاهدافراد نفوذی نبوده و نیستیم خیال بسیار خام و نادرستی است !!

« نفوذی ها گاهی آنقدر به اصحاب قدرت نزدیکند که دیده نمیشوند!! »

ج – ورود روحانیت به کاراجرائی غلط و بر خلاف وعده های آیت الله خمینی بود و این روند غلط همچنان ادامه دارد . روحانیت عموماً یک کار بلد بود و در آن کار هم مطلقاً موفق نبوده و نیست. آنهم ارشاد مردم و کم کردن لغزشها ی اخلاقی – اقتصادی  در همه ابعاد ...

الآن فساد -  فحشا – فروریختن اخلاق – مصرف بی اندازه و بیش از توان و نیاز... افت و کاهش فرهنگ کار و کارآفرینی – از بین رفتن جامعه و«  فرو ریختن قبح مصرف کالاهای خارجی  »

ه – حتماً بسیاری از مسئولین میدانند که آیت الله خمینی بعد از فتح خرمشهر و رسیدن به مرزهای خارجی بین المللی با اتمام جنگ موافق بود و آنطور که سردار اعلایی فرمانده وقت نیروی هوایی سپاه میگوید آیت الله خمینی دلایل مهمی هم برای اتمام جنگ  داشته اند . با این وصف حضورنظامی ایران در خارج از مرزهای کشور بیجاست ...خون ؛ خون می آورد !! در حالیکه مردم ایران صدها مشکل دارند و میتوانند بسیار بهتر زندگی کنند اصلاً روا نیست با هزینه های هنگفت آنهم از جیب مردم !! در پی تشکیل امپراطوری توخالی ایران بزرگ باشیم!! آنهم عمدتاً بانیروهای عاریتی !! از دیگر کشورها باوعده های اقامت آنها وخانواده هایشان در ایران و در صورت مجروحیت و یا کشته شدن آنها تحت پوشش بنیاد شهید و جانبازان قرار گیرند.

و – حالا بهر دلیل میخواهند به دیگران کمک کنند . چرا؟ از دلار حاصل از درآمدهای فروش نفت – گاز و دیگر منابع ایران !! در حالیکه کمکها ؛ میتواند صد درصد غیرنقدی و از تولیدات ایرانی ها باشد تا تولید و اشتغال هم جان بگیرد .

-          مردم سپاه و بسیج رادوست دارند اما برای پادگانهای نظامی و حفظ و حراست کشور و مردم:

-          تجربه حدود چهل سال بعداز پیروزی انقلاب  سال 1357 نشان داده است که در پی تشکیل امپراطوری بودن کار غلط و بی حاصلی است ؛ آن آقایی که گفته است « چنانچه همزمان به شام و خوزستان حمله شود ؛ اولویت باآنست که اول ؛ شان را حفظ کنیم و بعد خوزستان را و متاسفانه :

-          این فرد یک روحانی است ! سخت در اشتباه است چون :

-          الف : ایشان درکدام دانشکده نظامی درس خوانده است ؟

-          ب   : از کجا معلوم که ما در سوریه – عراق – یمن و ...شکست نخوریم!

-          ج    : از کجامعلوم که علی فرض اینکه درآنجاها پیروز شدید ؛ چه تضمینی وجود دارد که بعد بشود اشغال گران خوزستان را بیرون راند.

-          د : ازکجا معلوم که آزاد سازی خوزستان میسر شود و ما باصدها

-       «« جاسم ! یا مثلاً آلکس بجای قاسم »» مواجه نشویم!

-          کدام احمقی استان و منطقه ای را که تقریباً دومین ذخایر نفتی و گازی جهان را دارد ؛ با هزینه های سنگین برفرض محال ؛ بگیرد ؛ به راحتی از دست خواهد داد.!

-       ه -  خداوند رحمت مضاعف کند تیمسار ظهیرنژاد ريیس اسبق ستاد ارتش جمهوری اسلامی را ... دوست باانصافی که در دوران دفاع مقدس مسئولیت بزرگی داشت ؛ میگفت روزی دریکی از جلسات هماهنگی که از طرف فرماندهی سپاه به ستاد مشترک رفته بودم درمقابل حرفهای تخصصی تیمسار ظهیر نژاد منهم حرفهای توهم آلود نشدنی میزدم ! و چون تیمسار مرد وطن دوست و ایران دوستی بود من را کنار کشید و گفت : «« بچه من به اندازه سِنً تو دوره دافوس دیده ام ! »» اینجور که تو می گویی نمیشود!

-          مردم به قانون اساسی رای داده اند که هرمسئولی به وظایف خود عمل کند و نه کمتر و نه بیشتر!!

-          امپراطوری کشوریست که محصولات و تولیداتش همه جای دنیارا مسخر کرده است ...خیابان جمهوری اسلامی در تهران و بهترین پاساژها و مغازه های ایران در تسخیر کیست ...؟!

و – نگاهی به مقایسه تعداد کارمندان دولت درایران بابعضی کشورهای دیگر:

مقایسه تعداد کارمندهای ایران و آمریکا: ».

 

علی بزرگیان، روزنامه‌نگار در حساب توییتر خود نوشت:

«ایران با ۷۰میلیون نفر جمعیت، ۴میلیون حقوق‌بگیر دولتی داره، امریکا با ۳۱۵میلیون نفر، ۲میلیون نفر کارمند. گیرافتادن لای چرخ‌دنده‌های بروکراسی  !!»

ز – اخیراً یک سازمان بین المللی معتبر با ارزشترین و بی ارزش ترین های که در اینجا منتشر میشود . متاسفانه ایران باداشتن ذخایر غنی از همه جهت : جزو کشورهای دارای بی ارزشترین پولهاست !! چرا؟؟
_کشوری که یک ششم از ذخایر سنگهای قیمتی جهان را دارد.

_کشوری که از لحاظ دارا بودن ذخایر زیرزمینی ومعادن ودارابودن انواع فلزات وکانی درجهان رتبه دوم را دارد.
_کشوری که بهترین فرش جهان را دارد.

تعداد مدیران دولتی ایران از کل کارمندان ژاپن بیشتر است!

 

فرهاد رهبر، مدیریت سابق سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور مهمان برنامه بود، «توقف ممنوع» با اجرای محمد دلاوری از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

مجله مهر:

*در ایران بیش از ۴۵۰ هزار مدیر دولتی داریم درحالی که کل کشور ژاپن تنها ۳۰۰ هزار کارمند دولتی دارد! البته در این میان باید جمعیت ایران و ژاپن را نیز در نظر گرفت که جمعیت آن‌ها ۱۰ برابر ایران است.

و ...

ه – واما ارزش پول ملی


_کشوری که بهترین خاویار جهان را صادر میکند.
_کشوری که بهترین پسته جهان را دارد.
_کشوری که یکی از بهترین تولید کنندگان زعفران است.
_کشوری که یکی از بزرگترین صادرکنندگان آب وبرق منطقه است.
_کشوری که 15 درصد از آثار باستانی و تاریخی ثبت شده در یونسکو را دارد.
کشوری که تنوع طبیعی بی نظیرش باعث شده با یکساعت پرواز از مناطق سرد با 20 درجه زیر صفر (شرایط اسکی روی برف) به مناطق گرم با دمای 35 درجه (شرایط اسکی روی آب) دسترسی داشته باشد.
_کشوری که درآمد زیادی از اماکن دینی دارد.
_کشوری که یکی از مرغوبترین برنج های جهان دارد.
_کشوری که یکی از بهترین چای های دنیا را دارد.
_کشور زیبایی که به دلیل تنوع ذخایر معدنی به بهشت معدن شناسان مشهور است.
و مهمتر از تمام اینها
همان کشوری که سالانه 150 تا 180 هزار نفر تحصیلکرده از آن به خارج فرار میکنند!که حدود5درصد از آنها از نوابغ جهان محسوب میشوند.
این کشور صاحب کم ارزش ترین پول دنیا است 
کشوری که 30درصداز مردمش زیرخط فقر 
ومحروم از امکانات زندگی سالم هستند.
"چه کشور آشنایی"

تحلیل مختصری بر مطلب بربالا:

برای مردم شاید حتی نوع حکومت مهم نباشد . مهم اینست که مردم راحت باشند. مردم ؛ دولت و حکومت بزرگ نمی خواهند درگزارشی خواندم که تعداد مدیران ایران ؛ از تمام کارمندان ژاپن بیشتراست!!

( بیاد دکتر لستر تارو افتادم که مینویسد از یکصد اقتصاد بزرگ جهان 37 تایشان ؛ شرکت و بقیه ؛ کشورند)

ادامه دارد...

آخرین به روز رسانی ( شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱ )  

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

33امروزmod_vvisit_counter
91دیروزmod_vvisit_counter
333این هفتهmod_vvisit_counter
1534هفته گذشتهmod_vvisit_counter
4591این ماهmod_vvisit_counter
41157ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1034841کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 8 مهمان حاضر
IP شما: 18.208.187.169
 , 
امروز: 01 آبان 1398

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز