آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

محمدعلی اثنی عشری : هفدهم -آذر ماه - یکهزار و سیصد نود و دو یعنی بیش از سه سال قبل نوشتم : !دولتمردان! هیچ پروژه ساخت و ساز و مسکن را تعطیل نکنند!!

نامه الکترونیک چاپ PDF

محمدعلی اثنی عشری, هفدهم -آذر ماه - یکهزار و سیصد نود و دو, دولتمردان!, پروژههای وساخت و ساز ومسکن را تعطیل نکنند!!


هرکه نصیحت ناصحان نشنود!!
بدو؛  آن رسد! که به باخه رسید!!
همانموقع که تبِ همه برای انتقاد از دولت نهم و دهم ؛ داغ بود نوشتم که : هیج پروژه عمرانی را تعطیل نکنیند.... علی رغم اینکه مخالف بسیاری از سیاستهای دولت احمدی نژاد بوده و هستم تحت عنوان بالا مطلبی را نوشتم و هنوز هم معتقدم با سرمایگذاری خارجی و داخلی میشد و میشود هم پروژه های نیمه تمام را تمام کرد و هم پروژه های جدیدی را شروع کرد.
فکرمیکردم حتی یکنفر از کارشناسان اقتصادی و دولتی بامن تماس گرفته ...تاراه کار را بگویم ...خبری نشد!!...انگار حتی یک ذره سواد تاریخی نداشتند که مثلاً متفقین و متحد ین چگونه بدون پول و باخزانه خالی کشورهایشان را ساختند!! و ...« چگونه ؟ بعد از جنگهای جهانی اول و دوم  مشکل اشتغال و بی رونقی اقتصاد را حل کردند»که اگر توجه میکردند ; الآن ...  {nice1}

حدود یازده میلیون بیکار که حدود چهار میلیونشان دارای تحصیلات دانشگاهی ( لیسانس و فوق لیسانس) وحدود 110000 دکترای بیکار نداشتیم!! چند وقت دیگه ; دانشگاهها را احتمالا خواهند بست و تغییر کاربری میدهند وخام فروشی باشتاب بیشتری ادامه پیدا خواهد کرد و نسل تحصیل کرده دچار مرگ خاموش خواهند شد.
ادامه ... http://karafarinha.com/index.php/component/content/article/9-uncategorised/740-statesmen-do-not-stop-any-construction-project-and-habitat

 

آخرین به روز رسانی ( يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۱ )  

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

79امروزmod_vvisit_counter
390دیروزmod_vvisit_counter
469این هفتهmod_vvisit_counter
4994هفته گذشتهmod_vvisit_counter
11237این ماهmod_vvisit_counter
27052ماه گذشتهmod_vvisit_counter
922248کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 14 مهمان حاضر
IP شما: 54.234.114.202
 , 
امروز: 01 بهمن 1397

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز