آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

شبی که بسیار گریستم : چون احساس کردم که خورشید انقلاب ؛ غروب کرد!

نامه الکترونیک چاپ PDF

محمد علی اثنی عشری : تابستان بسیار گرم خوزستان - درخوین - هنگام بمباران شیمیائی

حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی جهت اطلاع

دوران دانشجویی قبل از پیروزی انقلاب همه نوع فکر و ایده و روش مبارزه وجود داشت مثلاً در دانشگاه ما چپی های راه کارگر - فدائیان خلق - توده ای ها و مذهبیون نزدیک به دکترجامی - دکتر حبیب الله پیمان - و مرتبطین با نهضت آزادی - جبهه ملی و روحانیت انقلابی هم بودند... مسجد دانشگاه عمدتا در اختیار بچه های هوادار مذهبی های پیش گفته بود و با کمال تاسف چند تن از افراد غیر انقلابی،  که نه در مبارزات دانشجویی دانشگاه - نه در درگیریهای سخت با گارد دانشگاه - نه در فعالیتهای بیرون دانشگاه مثل رفتن به کوه و حتی درگیریها و بگیر و ببند های تظاهرات سر راه جیمی کارتردر پل کالج (پل حافظ) در سال  1356 و در سه حرکت بزرگ دانشجویی سال 1359 وبه بعد یعنی :

1 - تعظیلی موقت دانشگاه  2- اشغال سفارت آمریکا  و 3- حضور دانشجویان در جبهه های دفاع مقدس اعتقاد و حضور نداشتند؛ امثال ثمره هاشمی - احمدی نژاد و علی احمدی امام جماعت مسجد دانشگاه بودند! بخشی از لشگر مورچه هایی که برای مدت 8 سال بعنوان رئیس جمهوری - مشاور ارشد رئیس جمهوری و علی احمدی هم وزیر آموزش و پرورش شدند...گفتنی ها در خصوص این 3 نفر - همفکران و همکاران آنها درداخل و خارج دانشگاه فراوان است ومجال نوشتن دراینجا کم!! با شناخت فراوانی  که از این سه نفر - دور و بری ها وحامیان آنها داشتم ؛ شبی که محمود احمدی نژاد کاندیدای ریاست جمهوری شد نخست به یکی از اعضاء محترم دفتر رهبری زنگ زدم و وقتی متوجه شدم که بنای حمایت از احمدی نژاد دارند و نظر آنها به احمدی نژاد خیلی نزدیک است ...بعد از قطع کردن تلفن بشدت گریستم و به تنها همدم و همسرم خانم مریم نامدارکه تلاش میکرد من را آرام کند کفتم تا اطلاع ثانوی ...انقلاب بدست نا اهلان افتاد و نمی دانم پاسخ آنهمه مبارزات و مجاهدتهای پیش از مشروطه خواهی مجاهدان و مبارزان و ملت ایران و شهیدان جنگ و دفاع مقدس را که و چگونه خواهیم و خواهند داد البته که به گمان من همان موقع بود که خورشید پر فروغ انقلاب غروب کرد. {nice1}

بگذریم که تا شمردن آراء چه ها کشیدم !! و قبل از اعلام نتایج دور اول ریاست جمهوری در سفربودم که دوستی از دوران دانشگاه بمن که مشاور دو وزارتخانه بودم تلفن زد و گفت محمود احمدی نژاد که من را خوب می شناخت ؛ گفته است بروم. و من هم رفتم و تا الان خانه نشین هستم.

 

سال 1394 در ملاقات مفصلی که با جناب دکتر صادق واعظ زاده ؛ همکلاس و دوستِ دوران دانشجویی داشتم به او گفتم شما که با مقام رهبری فامیل هستی و در دانشگاه با ما بودی وعلیه روش و منش احمدی نژاد و همیشه مخالف او بودی چرا به دیگران نگفتی...چرا؟ نگفتی کسی که 8 سال رئیس شورای عالی انقلاب فرهنگی شد که اساساً با تعطیلی دانشگاه , مخالف بود ( این مطلب را در مصاحبه با هفته نامه اندیشه پویا شماره 56 هم گفته ام ) و به جناب دکتر صادق واعظ زاده گفتم کسی برای مدت 8 سال ریاست شورایعالی عالی امنیت ملی شد که بادفاع مقدس و رفتن دانشجویان به جبهه مخالف بود وبرای سومین باری که درسال 1365 با لباس بسیجی و بهمراه دانشجویان دیگر داشتیم سوار اتوبوس میشدیم تا به جبهه برویم گفت : « فلانی تواحمقی ...خود و دیگران راهم به کشتن میدهی و ادامه داد ... تو 120 واحد مهندسی برق گذرانده ای ... جنگ تمام میشود اما کشور مهندس می خواهد، دکتر می خواهد، استاد دانشگاه می خواهد و...، سپس به او گفتم : دوست عزیز؛ برادرم، از جبهه زنگ زده که اگرنیرو نیاید ... صدامیان تا کرمانشاه و تهران خواهند آمد پس کشوری باید باشد که دکتر و مهندس بخواهد، « امام ( ره ) هم که چند روز قبل ازاعزام به ما گفتند: « دانشجوها هم به جبهه بروند» آنوقت محمود احمدی نژاد میخواست مارا متوقف کند .!!

والسلام

محمدعلی اثنی عشری مهندس برق - ایثارگرو مصدوم دفاع مقدس - برادر دوشهید و دوجانباز مصدوم دفاع مقدس

یکشنبه  - هفتم آذر ماه - یکهزار و سیصد و نود و پنج و روز آخر هفته بسیج

آخرین به روز رسانی ( يكشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۷ )  

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

460امروزmod_vvisit_counter
432دیروزmod_vvisit_counter
892این هفتهmod_vvisit_counter
2804هفته گذشتهmod_vvisit_counter
8339این ماهmod_vvisit_counter
7300ماه گذشتهmod_vvisit_counter
951252کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 22 مهمان حاضر
IP شما: 3.90.56.90
 , 
امروز: 02 ارديبهشت 1398

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز