آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

علی جنتی ,علی مرادخانی ,وزیرو معاون وزیر ارشاد,کنسرت - موسیقی و قانون

نامه الکترونیک چاپ PDF

علی مرادخانی, علی جنتی, وزیرو معاون وزیر ارشاد, کنسرت

علی مرادخانی: باید همه کسانی که در هر زمینه‌ای نظری دارند، به کاری که مبتنی بر قانون است، احترام بگذارند
موسیقی ما – معاون هنری وزیر ارشاد در گفت‌و‌گو با خبرنگار «موسیقی ما» به پرسش‌هایی درباره حضور نداشتن استادان موسیقی سنتی در جشنواره موسیقی فجر و صحبت‌های اخیر «علی جنتی» وزیر ارشاد، پاسخ داد.

به گزارش «موسیقی ما»، علی مرادخانی درباره سخنان اخیر وزیر ارشاد درباره برخورد با گروه‌های خودسر که مشکلاتی را بعضا در برخی کنسرت‌های به وجود آورده‌اند به «موسیقی ما» گفت: «صحبت‌هایی که آقای جنتی، وزیر محترم ارشاد درباره گروه‌های خودسر فرمودند، حتما فصل الخطاب است. ما به عنوان دولت و سیاست‌گذار فرهنگی و مجری و ناظر، تمام تلاشمان را می‌کنیم و خواهیم کرد که تمام فعالیت‌ها را مبتنی بر قانون و اصول و آنچه که به عنوان باور در حوزه مباحث شرع باشد، انجام دهیم. امیدواریم ‌‌نهایت دقت را در این زمینه به گونه‌ای به کار بگیریم که هیچگونه ناهنجاری‌ای در تصمیمات نباشد. اما ممکن است در این زمینه و در این بخش افرادی باشند که این فعالیت‌ها و تصمیمات را برنتابند. به هر ترتیب آن‌ها نیز سلیقه‌ها و نگاه خاص خود را دارند. اما از آنجا که احترام به قانون برای همه ما فرض است، به همین دلیل باید همه کسانی که در هز زمینه‌ای نظری دارند، به کاری که مبتنی بر قانون بوده احترام بگذارند و بر این اساس همه از امکانی که در کشور به وجود آمده، به بهترین شکل حمایت کنند و نگاه قانونی بر این موارد را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.»

علی مرادخانی درباره تکرار حضور نداشتن استادان و بزرگان موسیقی در جشنواره موسیقی امسال نیز توضیح داد: «بزرگان و اساتید موسیقی کشور، در جشنواره امسال نه به عنوان مجری، بلکه به عنوان داور و سیاست‌گذار شرکت کردند و این مهم است. پویایی جشنواره به این است که بتواند به نسل آینده کمک کند و بتواند استعدادهای جدید معرفی کند. اگر امکان اجرا برای اساتید مهیا شود، حتما ما هم استقبال می‌کنیم و قطعا باعث افتخار ما هم هست که بتوانیم میزبان حضورشان باشیم اما کسانی که می‌توانند کار‌ها و آثار خوبی را برای نسل‌های آینده تولید کنند، قطعا می‌توانند کمک شایانی به اهداف جشنواره موسیقی فجر داشته باشند.»

 

 

منبع: 
اختصاصی سایت «موسیقی ما»

آخرین به روز رسانی ( شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۲۸ )  

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

412امروزmod_vvisit_counter
432دیروزmod_vvisit_counter
844این هفتهmod_vvisit_counter
2804هفته گذشتهmod_vvisit_counter
8291این ماهmod_vvisit_counter
7300ماه گذشتهmod_vvisit_counter
951204کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 45 مهمان حاضر
IP شما: 3.90.56.90
 , 
امروز: 02 ارديبهشت 1398

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز