آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

صفحه اصلی

,فرهنگ ,هنر ,رسانه سفال ,کوزه ,گلدان ,نقاشی,هنر مدرن

خرید آب از کشورهای همسایه :

نامه الکترونیک چاپ PDF

خواب مسئولين و انتقال آب درياي خزر توسط كشورهاي ساحلي

خرید آب از کشورهای همسایه :ایران

خرید آب از کشورهای همسایه !! :

5 - معمولاً حاکمان یا همان « لشگرمورچه ها » فکر می کنند که آنها کِبار و مردم صغارند! مثلاً در اخبار کشور خودمان آمده بود که آقای رئیس جمهوری باموافقت رهبری صدها میلیون  دلار آب خریده اند !

غافل از اینکه سوالات زیر برای مردم بوجود می آید:

الف - از کجا ودرخالیکه خیلی از مردم محتاج نان شب و معطل پول تسخه و درمان خود و خانواده هستند آیا نوشتن یکنفرو موافقت فرد دیگر ؛ کافیست ؟

ب - چنانچه باور دارید که آن چندصدمیلیون  دلار , که آب می خرید پول مردم است « کافی نیست ؟! که دیگر قبضهای نجومی آب هم برای بعضی افراد و کارخانه ها صادر میکنند.؟»

ج - آیا این پول هنگفت , صد در صد صرف خرید آب می شود ؟ و جای دیگر نمیرود ؟ چقدر از این مبلغ احتمالاً کمیسیونِ این و آن است و جاهای دیگر میرود !!

د - وقتی مسئولی دیگر میگوید نمره ما در مدیریت آب  در بین کشورهای جهان 3 از 100 می باشد ! خسارت اینهمه سوء مدیرت با کیست؟!

ه - چنانچه بپذیریم که حدود 30 تا چهل در صد تلفات انرژی و از جمله آب در کشور داریم ؛ چرا ؟؟ مردم باید هم پول قبض آب و تلفات برق بدهند؟ و هم چند صد میلیون برای خرید آب از کشور های همسایه  !! و هم هزینه های تلفات لوله کشی های آب !! که در اثر سوء مدیریت ایجاد میشود را !! راستی مردم حق ندارند بپرسند چرا؟

و - چنانچه خرید آب از کشورهای همسایه صخیح است ! چرا؟ فقط یک نوبت از تلویزیون پخش شد و در دیگر , در  خروجی هیچ خبرگزاری نیست !

ز - بنظر میرسد امام خمینی (ره ) درست میگفت که « آب را مجانی میکنیم ...برق را مجانی میکنیم  و... الهی اینکار , انجام شود...و بعیدمیدانم چنانچه مقام رهبری - جناب رئیس جمهوری - دولت  عمق و ...عمق فساد و جزئیات مافیای آب را بدانند این هدف و آرمان امام خمینی (ره ) محقق نشود.والسلام

محمدعلی اثنی عشری

ادامه دارد ...

پرسش «شهروند» از کارشناسان :

نیما صائب : آیا ایران باید از کشورهای دیگر آب وارد کند؟

آخرین به روز رسانی ( شنبه ۰۶ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۴۷ ) ادامه مطلب...
 

کشورهای جهان سوم : لشگر مورچه ها در مقابل یک گلوله!!

نامه الکترونیک چاپ PDF


به نظر می رسد بعضی ها که در فکر Regime Change و یا انقلاب مخملی و یا به پشت گرمی حمایت نیروهای خارجی در مخالفت بنیادی با حکومت جمهوری اسلامی هستند، این نکته را نادیده گرفته و متوجه نیستند که مردم عموماً در یک مسیر خاصی حرکت می کنند و حکومت که به صورت لشگر مورچه ها با حدود 25 میلیون بسیجی (به گفته سردار نقدی فرمانده سازمان بسیج مورخ 1/9/95) نهادهای متعدد قدرت و دقیقاً متعدد که در ظاهر به نظر میرسد که همه با هم هماهنگی لازم را دارند و هم عقیده می باشند، در اشتباه هستندد.

دلیل اینکه از لفظ مورچه ها استفاده کردم این است که خصوصیت مشترک کارگزاران حکومتهای جهان سوم بویژه ایران که در این مقاله به آن پرداخته می شود، شامل       مدیر و  کارمند و کارکنان بعلاوه تعداد نامعلومی نیروهای مسلح تحت عناوین نیروی انتظامی – ارتش – سپاه و ... و ... هستند که با لشگر مورچه ها در این موضوع مشترک هستند؛ خیلی زود همدیگر را پیدا می کنند و خیلی زود هم متفرق می شوند!!

مردم هم که علاوه بر انباشت مطالبات نیازهای ضروری حتی در تأمین مسکن و اقلام  داروئی و خوراکی در مضیقه هستند و رمق و توانی برای شکواییه و مبارزه ندارند دقیقاً مثل سربازی که یک گلوله دارد آنهم در مقابل این لشگر مورچه ها !!بعنوان مثال در هر شهر و یا شهرستانی هرچند کوچک، چندین نهاد داریم، شورای شهر و اعضای آن – شهردار و معاونین و مدیران – نیروی انتظامی تحت عناوینی چون پاسگاه و ... – دفاتر شورای نگهبان – دفاتر ائمه جماعات و امام جمعه – سپاه – بسیج – تعزیرات – ادارات سنتی مثل دارائی – آب – برق _ گاز و تلفن و ... .

آخرین به روز رسانی ( يكشنبه ۰۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۳ ) ادامه مطلب...
 

فکرمیکنم ترامپ دنیای بهتری درست میکند

نامه الکترونیک چاپ PDF

 

خداوند , روح همه شهدا عالیست متعالی گرداند...برادرشوهرم  ؛ شهید حسنعلی اثنی عشری همیشه میگفت ...
« عاقل , لبِ جوی , تا پیِ پُل میگشت ...دیوانه پا برهنه از آب گذشت !!»
من فکر میکنم با آمدن ترامپ جهان بهتری خواهیم داشت...{nice1}
آخرین به روز رسانی ( دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۰ ) ادامه مطلب...
 

مریم نامدار _ تابلو برجسته

نامه الکترونیک چاپ PDF

مریم نامدار _ تابلو برجسته  - تکنیک باربی

آخرین به روز رسانی ( دوشنبه ۰۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۳۲ )
 
مطالب بیشتر...
صفحه 5 از 13

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

61امروزmod_vvisit_counter
91دیروزmod_vvisit_counter
361این هفتهmod_vvisit_counter
1534هفته گذشتهmod_vvisit_counter
4619این ماهmod_vvisit_counter
41157ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1034869کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 8 مهمان حاضر
IP شما: 18.208.187.169
 , 
امروز: 01 آبان 1398

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز