آثار هنری منحصر بفرد هنری مریم نامدار

یارب نظرتو برنگردد        برگشتن روزگار، سهل است.

صفحه اصلی

,فرهنگ ,هنر ,رسانه سفال ,کوزه ,گلدان ,نقاشی,هنر مدرن

محمدعلی اثنی عشری : هفدهم -آذر ماه - یکهزار و سیصد نود و دو یعنی بیش از سه سال قبل نوشتم : !دولتمردان! هیچ پروژه ساخت و ساز و مسکن را تعطیل نکنند!!

نامه الکترونیک چاپ PDF

محمدعلی اثنی عشری, هفدهم -آذر ماه - یکهزار و سیصد نود و دو, دولتمردان!, پروژههای وساخت و ساز ومسکن را تعطیل نکنند!!


هرکه نصیحت ناصحان نشنود!!
بدو؛  آن رسد! که به باخه رسید!!
همانموقع که تبِ همه برای انتقاد از دولت نهم و دهم ؛ داغ بود نوشتم که : هیج پروژه عمرانی را تعطیل نکنیند.... علی رغم اینکه مخالف بسیاری از سیاستهای دولت احمدی نژاد بوده و هستم تحت عنوان بالا مطلبی را نوشتم و هنوز هم معتقدم با سرمایگذاری خارجی و داخلی میشد و میشود هم پروژه های نیمه تمام را تمام کرد و هم پروژه های جدیدی را شروع کرد.
فکرمیکردم حتی یکنفر از کارشناسان اقتصادی و دولتی بامن تماس گرفته ...تاراه کار را بگویم ...خبری نشد!!...انگار حتی یک ذره سواد تاریخی نداشتند که مثلاً متفقین و متحد ین چگونه بدون پول و باخزانه خالی کشورهایشان را ساختند!! و ...« چگونه ؟ بعد از جنگهای جهانی اول و دوم  مشکل اشتغال و بی رونقی اقتصاد را حل کردند»که اگر توجه میکردند ; الآن ...  {nice1}

آخرین به روز رسانی ( يكشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۳:۲۱ ) ادامه مطلب...
 

برای رشدعقلانیت و پیشرفت :توقف وجود ندارد.. نوشته شده توسط محمدعلی اثنی عشری ON 28 آبان 1395.

نامه الکترونیک چاپ PDF

آیت الله خامنه ای : در راه پيشرفت، توقف ممنوع است؛ خودشگفتى ممنوع است؛ غفلت ممنوع است؛ اشرافيگرى ممنوع است؛ لذت‌جوئى ممنوع است؛ به فكر جمع كردن زخارف دنيا افتادن، براى مسئولين ممنوع است. با اين ممنوعيتهاست كه ميتوانيم به قله برسيم. ما داريم در دامنه حركت ميكنيم. ما هنوز به قله نرسيده‌ايم؛ با آن فاصله داريم. آن روزى كه ملت ايران به قله برسد، دشمنى‌ها تمام خواهد شد...
بعضى درختها سرحالند، بانشاطند، شادابند؛ ده سال، بيست سال، سى سال بيشتر عمر نميكنند، بعد پوك ميشوند. پوك كه شدند، احتياج ندارد كه كسى زحمت بكشد براى انداختن آنها، يك باد تندى كه بيايد، سرنگون ميشوند، از كمر ميشكنند؛ اما درختى كه استعداد ماندن دارد، داراى اين قدرت و ظرفيت هست كه بماند، شما مى‌بينيد دو قرن، سه قرن از عمر اين درخت ميگذرد، سرسبزى او از روز اولى كه برگ كرده، بيشتر است و كمتر نيست، نشاط او در بهار، درختهاى ديگر را هم تحت تأثير قرار ميدهد. «تؤتى اكلها كلّ حين باذن ربّها».
‫هيچ وقت هم نبايد خسته بشويم. شنفتيد آيه‌ى قرآن را «فاذا فرغت فانصب»؛ وقتى از كار فراغت پيدا كردى، يعنى كارت تمام شد، تازه قامت راست كن، يعنى شروع كن به كار بعدى؛ توقف وجود ندارد..

نمایش #
عنواننویسندهکلیک ها
محمدعلی اثنی عشری : توقف ممنوع! قسمت اول محمدعلی اثنی عشری 18
مجمدعلی اثنی عشری : توقف ممنوع! قسمت دوم محمدعلی اثنی عشری 21
مجمدعلی اثنی عشری - مریم نامدار توقف ممنوع! قسمت سوم مریم نامدار 56
برای رشدعقلانیت و پیشرفت : توقف ممنوع! قسمت چهارم (پایانی) محمدعلی اثنی عشری 30

آخرین به روز رسانی ( شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۲:۰۶ )
 

محمدعلی اثنی عشری و مریم نامدار :تقدیم به فعالان صلح و آرامش «کاری نما برجسته روی سفال باحدود 20 شاخه و 400 برگ زیتون »

نامه الکترونیک چاپ PDF

تقدیم به جناب دکترمحمدجواد ظریف قهرمان صلح و آرامش برای تنظیم و اجرای عزتمندانه برجام ؛ مردی که بدون دادن باج وامتیاز غیرمعقول با شش قدرت جهانی به توافق تاریخی دست یافت و سایه یک جنگ خانمانسوز را از آسمان ایران و منطقه دور کرد.

برجام انجام میشود , و دلیلی هم ندارد که دوطرف قضیه همه راستها و آنچه پشت پرده میگذرد را بمردم بگویند ...اوباما و تیممش + روحانی و گروهش مصمم به اجرای برجام هستند .این حرف ؛ دلایل زیادی هم دارد ...برجام همین الآن هم پیروز است ...اروپاهم مصمم به اجرای برجام است اقدامات اخیر اوباما و خزاانه داری آمریکا و فرانسه در فروش حدود 200 فروند هواپیمای بوئینگ و ایرباس به ایران فقط یک دلیل است ....

کریسمس و آغاز سال 2016 مبارک : مردم جهان از جنگ - خشونت و ترور خسته شده اند ؛

آخرین به روز رسانی ( پنجشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۱ ) ادامه مطلب...
 

دستفروشی؛ راهکارهای جهانی برای تبدیل یک تهدید به یک فرصت

نامه الکترونیک چاپ PDF
بر خلاف آنچه در خصوص پدیده دستفروشی در ایران تبلیغ می شود، در نیویورک دستفروشی به عنوان بخشی از مبلمان شهری پذیرفته شده و نقش مهمی در زیباسازی شهری و حتی ایجاد امنیت در شهر دارد.
در حالی که همه روزه اخبار تاسف باری از برخورد خشن، از خودسوزی و مرگ دستفروشان در سراسر کشور بگوش میرسد، در سایر نقاط جهان دستفروشی به تدریج بعنوان یک شغل قانونی مورد حمایت دولت ها قرار گرفته است. تجربۀ کشورهای آمریکای لاتین، آمریکا و اروپا نشان می‌دهد که دستفروشان به‌تدریج روندی را در راستای رسمیت‌بخشیدن به کسب‌وکار خود طی کرده‌اند.

در تایلند و ترکیه که درمیان کشورهای درحال توسعه در صنعت گردشگری از موفق ترینها هستند، با نظارت و ساماندهی شهرداری ها دستفروشان به یکی از مهمترین ارکان و جاذبه های صنعت گردشگری تبدیل شده ا ند.
در پاریس دستفروشان در مکانهایی که شهرداری در نظر گرفته استقرار دارند، معمولا کالاهای فرهنگی می فروشند و می توان آنها را حتی در گرانترین نقاط شهر و در جوار آثار باستانی و جاذبه های گردشگری مشاهد کرد. تنها در پاریس کوچک با دو‌میلیون و  ٢٠٠‌ هزار نفر جمعیت، در هفته ٩٧ بازار روز تشکیل می‌شود. ارقام مرکز ملی آمار فرانسه هم از وجود ٦٠٠  هزار بنگاه اقتصادی خرده‌فروشی حکایت دارد که عمده آنها را همین دستفروش‌ها تشکیل می‌دهند.

در لندن فروشندگان بساط‌گستر بیشتر به فروش تولیدات غذایی یا صنایع دستی خانگی می‌پردازند. شهرداری لندن هر ساله فهرست ٥٠ فروشنده بساط‌گستر نمونه را منتشر می کند و این فهرست در اختیار دفاتر توریستی قرار داده می‌شود. همچنین همه ساله جشنواره های متعددی در مقیاس جهانی و با تبلیغات گسسترده و بازدید کنندگان میلیونی برگزار می شود که فروشندگان خیابانی در آن به فروش اجناس خود می پردازند. جشنواره های موسیقی، غذا، مد و نظایر آن.
دستفروشان در کوالالامپور بهترین وضع را دارند.{nice1}
ادامه مطلب...
 
مطالب بیشتر...
صفحه 4 از 13

Google +1 Button


By PLAVEB

Social Widgets Ultimate Edition

47امروزmod_vvisit_counter
91دیروزmod_vvisit_counter
347این هفتهmod_vvisit_counter
1534هفته گذشتهmod_vvisit_counter
4605این ماهmod_vvisit_counter
41157ماه گذشتهmod_vvisit_counter
1034855کل بازدیدهاmod_vvisit_counter

بازدیدکنندگان: 8 مهمان حاضر
IP شما: 18.208.187.169
 , 
امروز: 01 آبان 1398

تصاویر آثار در لنزور

لطفاً کلیک کنید

لنزور

جدول قیمت ارز


قیمت روزانه طلا و ارز